Dental Tourism
Klinik No.1
ACCOMMODATION
Konaklama hizmetlerinde, hastalarımızın ve hasta yakınlarının sağlık turizmi deneyimlerini daha rahat ve keyifli hale getiriyoruz. Bu hizmetler, tedavi sürecinde stresi azaltırken aynı zamanda hastalarımızın tedavilerini tamamladıktan sonra bir tatil yapmalarına da olanak tanımaktadır. Anlaşmalı olduğumuz otellerin yüksek kalitesi ve konforu sayesinde kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyoruz.
VIP TRANSFER
VIP transfer hizmeti, hastalarımızın konforlu ve sorunsuz bir şekilde sağlık kuruluşlarına veya tedavi merkezlerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla sunduğumuz özel bir hizmettir. Bu hizmet ile birlikte, hastalarımızın rahat ve konforlu bir şekilde seyahat etmelerini, tedavi sürecindeki yorgunluk ve streslerini azaltmalarını ve tedavi odaklılıklarını artırmalarını sağlıyoruz.
Klinik No.1
Klinik No.1
FLIGHT TICKET
Uçak bileti hizmetleri, İstanbul'a seyahat eden hastalarımızın kalacakları otele hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağladığımız bir hizmettir. Uçak bileti hizmetlerini, hastalarımızın istediği uçuş saatleri, uçuş tarihleri ve uçuş sınıflarına göre organize ediyoruz.
TRANSLATION
Türkiye'ye her yıl dünyanın dört bir yanından milyonlarca kişi sağlık hizmeti almak için geliyor. Birçok ülkeden gelen farklı diller konuşan kişilerin temel endişesi iletişim olduğu için Klinik No1 ailesi olarak hastalarımızın tüm tedavi süreçlerinde ana dilde tercüme desteği almalarını sağlıyoruz.
Klinik No.1
CITY TOUR
Tedavinizin yanı sıra farklı yerler keşfetmek, İstanbul'daki görülmesi gereken yerleri gezmek ve kültürel değerlerini tanımak, yöresel lezzetlerin tadına bakmak, doğal güzellikleri fark etmek, muhteşem fotoğraflar çekmek, yeşil ve mavi ile iç içe olmak ve içinizdeki gezginin peşinde yeni maceralara yelken açmak istiyorsanız Klinik No1 ile benzersiz bir yolculuğa çıkma vakti.
ADDRESS
Merkez mah, Abide-i Hürriyet Cd No:181B, 34360 Şişli, İstanbul, Türkiye
PHONE
+90 212 343 00 01
Klinik No.1
Klinik No.1
It can respond in about 1 hour.
Klinik No.1
Hello, how can I help you?
09:47